LC obaly
 
***balení na míru***  
line decor
  
line decor
 
 
 
 
 
 

Sáčky z EPE pěny, bublinkové fólie, LDPE, netkané textilie

Vyrábíme sáčky na míru z různých materiálů, podle účelu použití sáčku:

  • Sáčky z bublinkové fólie:

Sáčky jsou vhodné pro ochranu předmětů před nárazem, mechanickým poškozením, či poškozením vlivem tlaku. Jsou velmi lehké a snadno recyklovatelné. Sáčky vyrábíme z dvouvrstvé či třívrstvé bublinkové fólie, na přání sáčky vyrobíme s klopou, kterou lze opatřit samolepící páskou pro dokonalé uzavření. Na přání lze vyrobit sáčky z antistatického materiálu.

  • Sáčky z EPE pěny (Mirelonu):

Jsou vynikající pro ochranu předmětů proti nárazu, působení náhlých změn tepla, případně proti poškrábání. Jsou lehké a snadno recyklovatelné. Sáčky vyrábíme z různě silné pěny, nejčastěji se používá pěna o síle 1mm, ale na přání zákazníka vyrábíme v síle materiálu od 0,5mm do 2,0mm. Sáčky lze vyrobit i z antistatického materiálu.

  • Sáčky z LDPE fólie (tzv. igelit):

Jsou nejčastěji využívány pro ochranu předmětů proti vodě, vlhku a prachu. V barevném (černém) provedení se využívají zásilkovými službami pro neprůhledné balení zásilek. Sáčky běžně opatřujeme klopou se samolepící páskou pro jejich snadné uzavření.

  • Sáčky z netkané textilie:

Jsou zárukou prodyšného a přitom pevného a odolného balení předmětů, které je třeba chránit proti poškrábání, prachu, nárazu či náhlým výkyvům teploty. Sáčky vyrábíme z netkané textilie dle přání zákazníka (barevné provedení, síla materiálu).

Na základě Vaší poptávky Vám připravíme nabídku na míru - stačí nás kontaktovat:

mobil/ Whatsapp: + 420 606 622 567

e-mail: office@LC-group.cz

 

 

 

Z našeho sortimentu:

(proklik do e-shopu)

Sáčky z bublinkové fólie

Sáčky z EPE pěny
EPE sáček

LDPE sáčky (tzv. igelit) LDPE sáčky